Jestem oszukany przez życie

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 28-01-12, 00:14

Długo nie wiedziałam, że prowadzi dość rozwiązłe życie. Tzn. podejrzewałyśmy z drugą przyjaciółką, bo kontakty z mężczyznami przychodziły jej tak łatwo... potwornie łatwo wzbudzała zainteresowanie mężczyzn. Błyskawicznie ją kokietowali, w mgnieniu oka znajdowała się intymnych sytuacjach z nimi. Jeździła często innymi "furami":), często zakładała krótkie bluzki bez biustonosza, prześwitujące.
Wybacz że mówie o tym w dziale Crowa. Tworzę off top i zdaje sobie z tego sprawę ale niestety bardzo ubolewam, że wiele Polek jak duża część Europejek uległy tej zidiociałej modzie na golizne i myślenia iż "uczucie zastąpia rozum". Otóż nie. Wiele Arabów przyjeżdzając do Polski traktuje to jako świetne "seks wakacje". Dlaczego? Otóż wiele Polek nie jest w stanie zrozumiec iż pozwalając sobie na to przed ślubem, krzywdzi samą siebie a dla nich seks przed małżeński to w zasadzie tyle samo co prostytucja. Męzczyzna w żadnym wypadku jej nie doceni. Wiele Kobieciarzy stwierdza iż są w stanie się zmienić gdy spotkają tą znającą swoją wartość.

Zdaje sobie sprawę że tamten świat nie jest kolorowy. Wiele Arabów trakuje białych jak chodzące bankomaty a kobiety jak dziwki(niestety w turystycznych miejscowościach nasze Panie uważają iż nie ma żadnych granic). Ponadto często problemem jest traktowanie religijności jak mody czy idelogii.
Wracając do meritum to przecietna Arabka(poznałem kilka) nie pozwoli sobie na takie traktowanie przed ślubem, często zakrywa włosy jako prezent dla męża a przeciętny męzczyzna musi się wyśilić by mógł się do niej zbliżyć nawet w kontaktach stricto towarzyskich(bywa że po trzech godzinach rozmowy nie jest chętna wymienić się telefonem komórkowym. W Europie to kwestia minuty). Wiadomo istnieje też hipokryzja i traktowanie tego wszystkiego jako pozy ale jest to margines(presja społeczna). Prorok zabronił dlatego seks przed ślubem jest niedozwolony, podobnie jak związek z mężczyzną chrześcijaninem dlatego przeciętna arabska muzułmanka hamuje swoje uczucia. Może to brzmieć kontrowersyjnie dla nieznających tabu europejczyków ale trzeba przyznac iż nie ma tu miejsca na troski czy czystość przedmałżeńska jest "obciachem" czy też nie... Żal miu Europejskie Panie iż krzywdzą same siebie na własną odpowiedzialność...

Pozdrawiam i Przepraszam za off top

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 28-01-12, 00:47

Wojciech_Domini pisze:Męzczyzna w żadnym wypadku jej nie doceni.
Proszę nie generalizować. IMHO dojrzały mężczyzna nie przywiązuje do tego żadnej wagi.

Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 28-01-12, 11:14

Proszę nie generalizować. IMHO dojrzały mężczyzna nie przywiązuje do tego żadnej wagi.
Nie zmienia faktu iż przeciętny mężczyzna(a zwłaszcza z kręgu kulturowego który wymieniłem stan "brak dziewictwo = prostytucja") zastanawia się czy jego piękność jest dziewicą czy też w początkowym stadium interesowania się sobą. To jest naturalne dla męzczyzny podobnie jak dla np. Kobiety naturalnym jest sprawienie sobie przyjemność poprzez zakup pięknej odzieży czy torebki(przykładowo: 80 % sklepów w Galeriach jest przeznaczona głównie dla kobiet)...
Ostatnio zmieniony 28-01-12, 11:15 przez Wojciech_Domini, łącznie zmieniany 1 raz.

Jaruno
Przyjaciel forum
Posty: 120
Rejestracja: 27-08-08, 23:26
Lokalizacja: ,,,

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Jaruno » 28-01-12, 12:24

A to jesli ktos jest z kims w zwiazku 10 lat ale bez slubu, wiadomo ze predzej czy pozniej pojda do lozka, to juz prostytucja ? Chore myslenie

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 28-01-12, 12:41

Prosze uszanujcie wypowiedz Crow´a, to, ze zaufal i otworzyl sie przed nami, a swoje dywagacje przeniescie gdzie indziej.
konik

Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 28-01-12, 12:47

A to jesli ktos jest z kims w zwiazku 10 lat ale bez slubu, wiadomo ze predzej czy pozniej pojda do lozka, to juz prostytucja ? Chore myslenie
Nie wiem czemu polemizujesz. Nie ja to stwierdziłem ale pokazałem kontekt iż tak inne cywilizacje zwłaszcza ta na południe od Morza Śródziemnego. Niestety Polki umawiające się z Arabami i nie szanujące siebie(poprzed braku czystości przed ślubnej) sprawia iż tak są przez to nację traktowane. Apeluje o czytanie ze zrozumieniem a tak przy okazji przepraszam za off top...

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 28-01-12, 14:43

Faktycznie zrobił się off-topic, więc może jakiś mod wydzieli ten fragment dyskusji?
Wojciech_Domini pisze: Nie zmienia faktu iż przeciętny mężczyzna zastanawia się czy jego piękność jest dziewicą czy też w początkowym stadium interesowania się sobą.
Oczywiście, że będzie się nad tym zastanawiał, tylko jakie wnioski wyciągnie? Wg mnie nie powinien z tego wyciągać żadnych.
(a zwłaszcza z kręgu kulturowego który wymieniłem stan "brak dziewictwo = prostytucja")
Zwyczajów krajów muzułmańskich wolałbym nie porównywać do naszych, bo wszyscy wiemy czym (tak, czym a nie kim) jest tam kobieta.

Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 28-01-12, 21:37

Zwyczajów krajów muzułmańskich wolałbym nie porównywać do naszych, bo wszyscy wiemy czym (tak, czym a nie kim) jest tam kobieta.
Owszem chociaż nie do końca. Historie iż każdy Arab = damski bokser można schować między bajki choć prawdą jest że uważają iż Kobiete nalezy pilnowac gdyż zyje wyłącznie emocjami natomiast matka ma większa pozycje niż żona.

To tyle w temacie. Całą moją puentą był fakt iż neistety bardzo dużo Europejek jest po prostu łatwych co w innych cywilizacjach jest postawą oburzającą i nie dopuszczalną.

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 28-01-12, 21:48

Wojciech_Domini pisze:Historie iż każdy Arab = damski bokser można schować między bajki
Nie mówiłem o przemocy fizycznej tylko statusie kobiety w społeczeństwach islamskich.
Wojciech_Domini pisze:Całą moją puentą był fakt iż neistety bardzo dużo Europejek jest po prostu łatwych co w innych cywilizacjach jest postawą oburzającą i nie dopuszczalną.
Tyle, że często męscy przedstawiciele tych cywilizacji bardzo chętnie korzystają z "łatwości" Europejek. Hipokryzja, prawda? Zwłaszcza, że wielu jest gotowych zabić w imię honoru rodziny własną siostrę, gdyby została zgwałcona.

Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 29-01-12, 01:17

Tyle, że często męscy przedstawiciele tych cywilizacji bardzo chętnie korzystają z "łatwości" Europejek. Hipokryzja, prawda? Zwłaszcza, że wielu jest gotowych zabić w imię honoru rodziny własną siostrę, gdyby została zgwałcona.
Hipokryzja owszem acz nie wszędzie. W Maroku, Indonezji praktycznie zagadnienie nieistniejące natomiast w Palestynie, Pakistanie już tak. Sęk w tym iż w tamtejszych społeczeństwach panuje perwersja z tego względu iż mnóstwo rzeczy jest zakazane. Także dziewictwo jest zwyczajnie w cenie poniewaz jest to jeden z warunków małżeństwa. Często korzysta się z łatwości europejek(i to niestety nie jest nawias) w celu uniknięcia niepotrzebnych komplikacji.
Nie mówiłem o przemocy fizycznej tylko statusie kobiety w społeczeństwach islamskich.
Tak jak powiedziałem. Ważniejsza jest matka niż żona i to prawdę mówiąc cała różnica, poniewaz matkę ma się jedną a żon co najwyżej do czterech(choć większośc jest monogamistyczna z przyczyn ekonomicznych).

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 29-01-12, 01:53

Wojciech_Domini pisze: Tak jak powiedziałem. Ważniejsza jest matka niż żona i to prawdę mówiąc cała różnica, poniewaz matkę ma się jedną a żon co najwyżej do czterech(choć większośc jest monogamistyczna z przyczyn ekonomicznych).
Jedyna różnica? Chyba żartujesz. Naprawdę uważasz, że pozycja społeczna kobiety w Islamie jest podobna do reszty świata???

Wojciech_Domini
Przyjaciel forum
Posty: 317
Rejestracja: 27-12-08, 13:04
Lokalizacja: Kraków

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Wojciech_Domini » 29-01-12, 10:31

Jedyna różnica? Chyba żartujesz. Naprawdę uważasz, że pozycja społeczna kobiety w Islamie jest podobna do reszty świata???
Nie uważam tak. Jak powiedziałem traktowanie z większym szacunkiem matki niż żony to nie to samo. Po pierwsze Islam bardzo respektuje Miriam czyli inaczej Maryję. Dodaj do tego Aiszę żone Muhammada plus Fatime jego córkę. To tyle z dogmatyki

Dwa. W wielu państwach kobieta odgrywa ważną rolę w rządzie. Chociażby piękna królowa Rania w Jordanii która zarazem dużo mówi o swojej wierze a nie ma problemu brać udziału w konkursach miss(świetnie się trzyma mimo iż urodziła 4 dzieci). Jeśli chodzi o życie codzienne pośród zwykłych ludzi to akurat tak się składa iz miałem możliwość poznać zwykłe kobiety(hijab jest jej wyborem). Widziałem kiedyś taki satyryczny obrazek przedstawiający blondynę w bikini oraz kobiete w niqab'ie(strój z otworem na oczy). Obydwie nad głowami miały chmurki mówiące o kobiecie z naprzeciwka "co za kultura zdominowana przez mężczyzn".

Jest dużo hipokryzji przyznaję rację ale cała moja puenta tyczyła się moralności wielu Polek które nie szanują siebie samą. Mam znajomego Afrykańczyka który często narzeka że w Polsce co 5 minut jest podrywany przez Polki. Dlaczego? Tylko dlatego że jest czarny a wiadomo egzotyka pociąga w populacji gdzie 97 % stanowią Polacy. Arabka nie pozwoliła by sobie na takie traktowanie a w przypadku nie muzułman hamuje swoje uczucia bo taka jest religią i zwyczaje(Prorok zabronił).

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 30-01-12, 10:13

Ależ ja nie mówię o postaciach biblijnych czy o królowych. Ja mówię o pozycji społecznej zwykłej kobiety w kraju islamskim. Kobieta jest tam rzeczą. Jej prawa są zmarginalizowane. W Arabii nawet samochodu nie ma prawa prowadzić. Oczywiście, ze hidżab jest ich wyborem. Bo wiedzą co je czeka w razie odrzucenia hidżabu.

Ja też miałem okazje poznać kobiety z krajów muzułmańskich. I widziałem jak się zachowują będąc w Europie z dala od oczy rodziny.

Ada
Przyjaciel forum
Posty: 1066
Rejestracja: 06-09-10, 15:20
Lokalizacja: Radom

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Ada » 30-01-12, 14:26

Moi Drodzy,

Wszystkich, którzy chcieliby szerzej porozmawiać na temat czystości przedmałżeńskiej, zapraszam tutaj

viewtopic.php?t=2289

Wątek Crow'a zostawmy na przemyślenia dotyczące jego sytuacji.
Ostatnio zmieniony 30-01-12, 14:30 przez Ada, łącznie zmieniany 4 razy.
"Starajcie się wpierw o Królestwo Boże, a wszystko inne będzie wam dane"

Ada

Baboon

Re: Jestem oszukany przez życie

Post autor: Baboon » 30-01-12, 14:59

To niech jakiś moderator wytnie część postów z tego tematu i wklei do tego stworzonego przez Adę.

ODPOWIEDZ