Przyjazd do Krakowa -spotkanie

Pytania na każdy temat. nie ma pytań głupich, czy niedyskretnych. Takie mogą być co najwyżej odpowiedzi.
seweryn
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 15-11-10, 19:26
Lokalizacja: Polska,Bytom

Przyjazd do Krakowa -spotkanie

Post autor: seweryn » 20-01-12, 14:02

Czołem,Hiob bardzo chciałbym sie z Tobą spotkać, 30 stycznia zaczynają mi się ferie ziomowe (jeszcze się uczę :-P) i planowałbym się wybrać do Ciebie do Krakowa 31 stycznia (tj.wtorek). I moje pytanie brzmi:czy ten termin 31 stycznia będzie Tobie pasował oraz mniej więcej w jakich godzinach można by Cię gdzieś spotkać.Przyjechałbym do Ciebie razem z moim przyjacielem Jackiem ,któremu troszkę na Twój temat opowiadałem ;-) ,pokazałem forum,oraz pare filmów na Youtube,i też chciałby Ciebie poznać i porozmawiać.
Pozdrawiam i z Pnaem Bogiem.

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11193
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Przyjazd do Krakowa -spotkanie

Post autor: hiob » 21-01-12, 03:17

seweryn17, wszystkie informacje na temat mojego pobytu w Polsce będą w temacie Kronika Pielgrzymki: viewtopic.php?t=2271 i na moim twitterze: http://twitter.com/truckerhiob

31 stycznia prawdopodobnie będę wracał z Bielska do Krakowa i nie wiem o której tam dotrę. Wstępnie planujemy spotkanie w większej grupie 5 lutego, ale szczegołowe informacje będą na forum i na twitterze.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

seweryn
Przyjaciel forum
Posty: 12
Rejestracja: 15-11-10, 19:26
Lokalizacja: Polska,Bytom

Re: Przyjazd do Krakowa -spotkanie

Post autor: seweryn » 21-01-12, 07:56

Ok,dzięki bardzo w razie czego dostosuje się,pozdrawiam :)

ODPOWIEDZ