Problemy z Forum

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

garfild
Przyjaciel forum
Posty: 2
Rejestracja: 15-10-12, 20:35
Lokalizacja: Toruń

Re: Problemy z Forum

Post autor: garfild » 21-10-12, 20:31

dziękuję bardzo za pomoc :)

Awatar użytkownika
grzegorzw125
Przyjaciel forum
Posty: 339
Rejestracja: 06-05-12, 21:03
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: grzegorzw125 » 22-10-12, 18:59

Witam.
Koleżanka chciała się zarejestrować na forum, jednak miała problemy z prawidłowym przepisaniem kodu, więc zaproponowałem że ja to zrobię za nią a ona potem sobie tylko hasło zmieni, jednak miałem ten fam problem z przepisaniem kodu, ponadto zauważyłem puste miejsce poniżej kodu, w miejscu tym mogłem wpisać tylko 4-5 znaków, czy ktoś może mi to wyjaśnić, zapodaję obrazek.

Obrazek
Ostatnio zmieniony 22-10-12, 19:11 przez grzegorzw125, łącznie zmieniany 4 razy.
"Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
A całym sercem szczerze ufa Jemu,
Śmiele rzec może: Mam obrońcę Boga,
Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga."

"talitha kum
mówię Ci chłopcze wstań
wcale nie umarłeś lecz śpisz
jeszcze życie wyjdzie Ci..."

Awatar użytkownika
Vul
Administrator
Posty: 1252
Rejestracja: 26-09-08, 09:26
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: Vul » 22-10-12, 19:51

grzegorzw125 Nie poprawiłem jeszcze do końca części kodu odpowiedzialnej za logowanie, tzn nie jest dodana do końca nasza recapcha. Dziękuję za informację.
Musi się wstrzymać, aż wrócę od dentysty i poprawię.
Wspólnota Domowego Kościoła
天無絕人之路 (天无绝人之路)
Niebo nigdy nie zamyka wszystkich drzwi (chiń)

Awatar użytkownika
grzegorzw125
Przyjaciel forum
Posty: 339
Rejestracja: 06-05-12, 21:03
Lokalizacja: R-m
Kontakt:

Re: Problemy z Forum

Post autor: grzegorzw125 » 22-10-12, 20:07

Vul pisze:tzn nie jest dodana do końca nasza recapcha


he, fajnie wiedzieć o co chodzi :roll:

Spokojnie, nie ma pośpiechu Vul
"Kto się w opiekę odda Panu Swemu,
A całym sercem szczerze ufa Jemu,
Śmiele rzec może: Mam obrońcę Boga,
Nie przyjdzie na mnie żadna straszna trwoga."

"talitha kum
mówię Ci chłopcze wstań
wcale nie umarłeś lecz śpisz
jeszcze życie wyjdzie Ci..."

Anteas

Re: Problemy z Forum

Post autor: Anteas » 14-11-12, 15:31

Ja mam takie małe pytanie;
Czy jeśli mój post zostanie skasowany przez Moda lub admina, to czy nie powinienem dostać mejla z informacją o tym?
Pytam się, bo jakiś czas temu, gdy jeden a adminów skasował mojego posta, to dostałem mejla o tym, a teraz zdaje mi się że ktoś skasował mojego posta, i nie mam żadnej informacji na ten temat. Czy tylko mi się to śniło?

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy z Forum

Post autor: Twin » 15-11-12, 04:52

Nasza "dyskusja" została wyrzucona do "zsypu" a nie skasowana, dlatego nie otrzymałeś informacji o skasowaniu posta.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Anteas

Re: Problemy z Forum

Post autor: Anteas » 15-11-12, 16:10

Pod pojęciem zsypu rozumiesz jakieś niepubliczny folder gdzie są przechowywane usunięte z części publicznej forum tematy, które można w razie potrzeby przenieść z powrotem do pierwotnego, publicznego miejsca?
Nie chodzi mi jednak o naszą "dyskusję", tylko o inny post usunięty chyba przez Hioba (jak zwykle głównego podejrzanego :-) ). Chyba.

Twin
Przyjaciel forum
Posty: 1413
Rejestracja: 30-10-10, 06:48
Lokalizacja: Kraków

Re: Problemy z Forum

Post autor: Twin » 15-11-12, 20:57

Co do postu, który usunął Hiob, on też jest w zsypie, zapewne chodzi Ci o ten, w którym w nieco mało wyszukany sposób wspomniałeś o męskiej garderobie.
Chrześcijanie to światło świata - pod warunkiem, że są podłączeni do sieci.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 06-12-12, 10:32

Hmmm ... nie moge wyslac zadnej prywatnej wiadomosci ... wyglada na to, ze kon jest niegrzeczny korespondencyjnie. Co mozna zrobic, jesli w ogole cos mozna zrobic.
konik

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z Forum

Post autor: skrzydlaty » 06-12-12, 10:59

konik, czy w ogóle możesz zobaczyć swoją skrzynkę PW?
Jeśli tak, to może uzbierało ci się za dużo starych, nie wykasowanych wiadomości i przekroczyłeś limit?
Zobacz w skrzynce informację w ramce po prawej stronie u góry "Wiadomości w Skrzynce zajmują" - ile tam jest procent?
Po lewej jest taka sama statystyka dla załączników.

Awatar użytkownika
konik
Przyjaciel forum
Posty: 2389
Rejestracja: 16-12-10, 21:14
Lokalizacja: neunkirchen

od konika

Post autor: konik » 06-12-12, 12:31

Pisze, ze wiadomosci zajmuja 93%. A jak je wykasowac?
Vul tez cos zrobil, moze zacznie dzialac.
Sprobuje napisac dluga wiadomosc, ton zobacze, czy wyrzuci, czy nie. :roll:
konik

skrzydlaty
Przyjaciel forum
Posty: 1189
Rejestracja: 09-03-10, 19:43
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z Forum

Post autor: skrzydlaty » 06-12-12, 17:50

konik pisze: wiadomosci zajmuja 93%.
Wdług mnie to jest przyczyna twoich kłopotów.
konik pisze:A jak je wykasowac?
Jak masz wyświetloną listę wiadomości czy to w "Skrzynka", czy w "Wysłane", czy w "Do wysłania", czy w końcu w "Zapisane" - to skrajnie z prawej strony przy każdej wiadomości jest prostokącik, który można kliknąć i ta wiadomość zostanie zaznaczona.
Następnie zaznaczone wiadomości można usunąć używając przycisku "Usuń zaznaczone" na samym dole tabelki po prawej. Jest tam też przycisk "Usuń wszystkie", który działa chyba niezależnie od tego czy cokolwiek będzie zaznaczone czy nie.
Powodzenia! :-)
Ostatnio zmieniony 06-12-12, 17:54 przez skrzydlaty, łącznie zmieniany 1 raz.

Anteas

Czary, mary, admin stary!

Post autor: Anteas » 09-12-12, 16:15

Tak jak w tytule postu, dzisiaj na forum się dzieją jakieś czary. Zegar analogowy z czasem polskim wskazuje godzinę piętnastą z minutami, zegar z czasem hioba wskazuje dobrą godzinę, a tam gdzie pisze "obecny czas" po odświeżeniu obrazu pokazuje prawidłowy czas polski.
Ale jeszcze przed odświeżeniem obrazu, minutę temu oba zegary analogowe pokazywały jeden czas, cofnięty o godzinę do tyłu czas polski. Czy to diabeł ogonem zamieszał, czy to admin jakiś ogonem lub inną kończyną zamieszał :lol: czy może to "samo" się tak porobiło?

price
Przyjaciel forum
Posty: 104
Rejestracja: 27-02-12, 20:21
Lokalizacja: Polska

Re: Problemy z Forum

Post autor: price » 09-12-12, 20:33

Dlaczego styl forum jest w dalszym ciągu biały? Wcześniej wyglądało to o wiele lepiej.

Awatar użytkownika
Paradoks
Przyjaciel forum
Posty: 131
Rejestracja: 26-02-12, 07:25
Lokalizacja: Poznań

Re: Problemy z Forum

Post autor: Paradoks » 09-12-12, 23:32

price pisze:Dlaczego styl forum jest w dalszym ciągu biały? Wcześniej wyglądało to o wiele lepiej.
Ja tam wolę srebrny ;-) . Powinna wystarczyć zmiana stylu z SubSilver na SubTrail, ale widzę że działa tylko gdy jestem wylogowany. Po zalogowaniu zawsze działa SubSilver niezależnie od wyboru.

Z innych rzeczy - przekonałem się dzisiaj że nie można kodować linków z polskimi literami. Może to i rzadkość ale czasem może się takowy znaleźć.

ODPOWIEDZ