Kamera na moim trucku.

Tutaj można zgłosić problemy związane z funkcjonowaniem forum oraz z widocznością hioba w kamerze lub poszukać dla nich rozwiązania. Mówimy też tutaj o narzędziach, które mogą wesprzeć naszą aktywność na forum, wrzucanie zdjęć, itp.

Moderator: Ben

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 06-02-08, 04:50

A tak jeszcze przy okazji, to gdzie jest link do drugiego filmu? Gdzieś trzeba te filmy razem zareklamować, shoutbox nie wystarczy. Ja już zgubiłem link.

Tutaj identyczne filmy z palenia gumy moim Mustangiem. To było jeszcze zanim zainstalowałem kompresor. Wyobraźcie więc sobie jak Mustang chodził, jak mu doszło jakieś 125-150 KM :-D

http://youtube.com/watch?v=rFEUnz_zwKE

http://video.google.com/videoplay?docid ... 7436985500

Do zobaczenia za siedem tygodni. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

marcin1men
Przyjaciel forum
Posty: 15
Rejestracja: 27-11-07, 16:59
Lokalizacja: Warszawa

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: marcin1men » 06-02-08, 05:19

Tutaj jest link do drugiego filmiku

http://pl.youtube.com/watch?v=Gld41JMeBdc

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 31-03-08, 02:45

marcin1men pisze:Tutaj jest link do drugiego filmiku

http://pl.youtube.com/watch?v=Gld41JMeBdc
Już dodałem do swoich ulubionych. A ja nauczyłem się wreszcie wysyłać na youtube dłuższe filmy i nauczyłem się przegrywać stare VHS na DVD, więc od teraz wszystkie dodatkowe filmy będę zamieszczał na youtube. Mój adres tam to:

http://www.youtube.com/user/truckerhiob

Zapraszam.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
maciek18
Przyjaciel forum
Posty: 109
Rejestracja: 14-03-08, 22:32
Lokalizacja: Województwo Podkarpackie

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: maciek18 » 15-05-08, 19:02

Witaj Hiob
Chciałem sie zapytać czy nie mógłbyś nagrać kiedyś jakiegoś krótkiego filmiku w czasie załadunku, z kamery umieszczonej we wnętrzu naczepy. Tak aby było widać jak wjeżdżają na nią wózki widłowe z towarem, o ile niestanowi to dla Ciebie problemu. Chyba że taki filmik już kiedyś powstał a ja jeszcze na niego nie trafiłem, jeśli tak to proszę o jakiś link.
Na koniec chciałem jeszcze napisać że bardzo mi sie podobają Twoje filmiki Hiob ( szczególnie ten z Flying J i pokazujący wnętrze Volva- oby takich więcej), wogóle pomysł z
ze stworzeniem takiej strony był bardzo trafiony. Ciekawe kto na niego wpadł?
Pozdrawiam :-D
''Musicie od siebie wymagać, nawet gdyby inni od was nie wymagali'', JPII

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 15-05-08, 19:13

maciek18 pisze:Witaj Hiob
Chciałem sie zapytać czy nie mógłbyś nagrać kiedyś jakiegoś krótkiego filmiku w czasie załadunku, z kamery umieszczonej we wnętrzu naczepy. Tak aby było widać jak wjeżdżają na nią wózki widłowe z towarem, o ile niestanowi to dla Ciebie problemu. Chyba że taki filmik już kiedyś powstał a ja jeszcze na niego nie trafiłem, jeśli tak to proszę o jakiś link. ...
Z wnętrza naczepy nie ma, ale chyba nagrywałem kiedyś jak jestem rozładowywany. Wpisz w wyszukiwarkę słowo "truckerhiobvideo" i może "rozładunek", coś powinno wyskoczyć. Na przykład to:

http://www.youtube.com/watch?v=OwJdg9y1r3E
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

trailer
Przyjaciel forum
Posty: 169
Rejestracja: 24-10-07, 22:36
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: trailer » 23-05-08, 13:46

hey :)
przez ostatnie ponad dwa tygodnie nie mam obrazu z kamery ;(((
nie wiem co się stało ;((
jak wchodzę na strone to mi pisze że się 'łączy' a potem pisze że "gotowe' -ale obrazu nie ma , jest czarny obraz ;(((
wiecie może co mi sie stało ??
może coś w moim , raczej sądzę że tak właśnie się stało , coś w moim komputerze coś nie tak się stało ?!!?!!!

Awatar użytkownika
szymon
Przyjaciel forum
Posty: 60
Rejestracja: 19-04-08, 23:16
Lokalizacja: Kołobrzeg

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: szymon » 23-05-08, 13:53

Dzieje się u mnie tak samo, lecz czasem obraz "wraca", jednak mam problem opisany powyżej, co też mnie martwi, bo na początku wszystko dobrze działało!

trailer
Przyjaciel forum
Posty: 169
Rejestracja: 24-10-07, 22:36
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: trailer » 24-05-08, 21:09

u mnie obraz od ponad dwoch tygodni nigdy nie 'powrocil' ;(((
jak by ktos wiedzial co jest to proszę o odp. !!! z gory THX :)

trailer
Przyjaciel forum
Posty: 169
Rejestracja: 24-10-07, 22:36
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: trailer » 29-05-08, 13:37

Hiob , zmieniałeś może wymagania albo jakies parametry kamerki?? co moglo by wplynac na to iz nie mam obrazu ??!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!!!!!????????? :-/

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 07-06-08, 03:59

trailer pisze:Hiob , zmieniałeś może wymagania albo jakies parametry kamerki?? co moglo by wplynac na to iz nie mam obrazu ??!!!!!!!!!!!!!!!???????????!!!!!!!!!!!!!!!!????????? :-/
Nawet, jakbym ja zmienił, to nie powinno mieć to żadnego wpływu na Twój odbiór. Ja przecież nie nadaję bezpośrednio, ale przez portal www.camstreams.com To oni musieliby coś zmienić, żeby się zmieniły wymagania konieczne do odbioru obrazu z kamery. Ale z tego co wiem, wszystko jest tak, jak było. Problem musi tkwić w Twoim kompie.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Awatar użytkownika
Marcin trucker
Przyjaciel forum
Posty: 8
Rejestracja: 25-05-08, 16:42
Lokalizacja: Lubiewo

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: Marcin trucker » 16-06-08, 18:35

Simano maciek18 tu jest link rozładunku ciężarówki HIOBA w MONTANIE, t :lol: u masz link http://youtube.com/watch?v=OwJdg9y1r3E

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 01-07-08, 20:18

Cóż, nic nie trwa wiecznie. Nieograniczony dostęp do netu także. Sprint właśnie ogłosił, że od 13 lipca wprowadza limit 5 GB transferu, a co gorsze limit ten wynosi tylko 300 MB gdy się "roaminguje". (Przepraszam za to słowo, ale nie wiem, jak to powiedzieć po polsku :-D ). Dyskusje oburzonych klientów Sprinta można poczytać tutaj:

http://www.dslreports.com/shownews/Spri ... -Cap-94576

http://www.evdoforums.com/about9389-0-asc-0.html

Jest jeszcze tylko jedna firma, która nadal oferuje nieograniczony Internet, Alltel, ale oni mają gorsze pokrycie niż Sprint, więc nie bardzo mogę po prostu zamienić Sprinta na Alltela. Mogę albo dodać serwis Alltel, ale to są dodatkowe koszty (koszt zakupu karty plus $60 miesięcznie za serwis) i żadnej gwarancji, że za miesiąc czy dwa i Alltel nie wprowadzi restrykcji.

Niezależnie od tego, co się stanie, od połowy lipca będą jakieś restrykcje. Kamera będzie włączona tylko parę godzin dziennie, powiedzmy od 19 do 23 polskiego czasu, albo w ogóle wyłączona, gdy będę poza siecią Sprinta. Chyba, że się zdecyduję na dołożenie Alltela, to wtedy może niewiele się zmieni.

Przy okazji przypominam, że oprócz obrazu na żywo z kamery w aucie ciągle dochodzą jakieś filmiki na youtube:

www.youtube.com/truckerhiob

Zapraszam.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

SnowmanPL
Przyjaciel forum
Posty: 17
Rejestracja: 24-10-07, 22:35
Lokalizacja: Barczewo, Warmińsko-Mazurskie [PL]

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: SnowmanPL » 02-07-08, 20:20

Oj Hiob, to szkoda. Widać Amerykanie też tną koszty. Liczę i myśle że wszyscy liczymy na jak najwięcej filmików na youtube'ie :)

Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: hiob » 16-07-08, 19:57

Jest dobra wiadomość, Sprint się wycofał ze swej propozycji. Pewnie nowi klienci będą mieli restrykcje, ale nas, starych klientów obejmie "amnestia". Nic więc na razie nie powinno się zmienić. ;-)
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

trailer
Przyjaciel forum
Posty: 169
Rejestracja: 24-10-07, 22:36
Lokalizacja: Rawicz,Wielkopolska(PL)

Re: Kamera na moim trucku.

Post autor: trailer » 21-07-08, 20:34

suuper xD ^^

ODPOWIEDZ