Kronika pobytu w Krakowie 2015

Wszelkie wiadomości i tematy związane z wizytą w Polsce w 2015 roku.
Awatar użytkownika
hiob
Administrator
Posty: 11191
Rejestracja: 24-10-07, 22:28
Lokalizacja: Północna Karolina, USA
Kontakt:

Kronika pobytu w Krakowie 2015

Post autor: hiob » 13-06-15, 23:27

Muszę zapisywać wszystko, bo za parę dni wszystko mi się pomiesza. :D

12 VI Piątek.

Przylot koło południa do Balic i spotkanie z rodziną. Odwiedziny u siostry Grażynki, przywitanie z moją mamą, obiad w Rynku w restauracji Szarej z moją siostrą i koncert jej syna, Maćka, w klubie Chicago na Sławkowskiej. Maciek jest liderem Bynajmniej Kwartetu. O północy powrót do domu.

13 VI Sobota

Spacer na Rynek, odwiedziny u rodziny, a po południu spotkanie w Nowej Hucie z Wami. Przybyło chyba ponad 20 osób i było bardzo miło. Po spotkaniu koncert zespołu Wawele i Andrzeja Sikorowskiego z córką Mają. W domu byłem już o 23. :mrgreen:

15 VI Poniedziałek

Pojechałem do Ostrowa Świętokrzyskiego, przez Kielce. Było miłe spotkanie w jednym i drugim mieście. Poznałem wreszcie osobiście Dominika. Wracając do Krakowa zabrałem dwie autostopowiczki, dziewczyny, które rano miały jeszcze ostatni egzamin w Olsztynie, a wieczorem chciały być w Kościelisku. Jak mi później napisały, dotarły tam we wtorek nad ranem. A tu pamiątkowe zdjęcie, z rejestracją do Cadillaca, zorganizowaną przed Danka:

Obrazek
Ostatnio zmieniony 17-06-15, 06:39 przez hiob, łącznie zmieniany 2 razy.
Popatrzcie, jaką miłością obdarzył nas Ojciec: zostaliśmy nazwani dziećmi Bożymi: i rzeczywiście nimi jesteśmy. (1 J 3,1a)

Zablokowany